Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 28 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 28 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177302
Codzienny seed 691622064
Codzienny seed 4216489208
Codzienny seed 3506181648
Codzienny seed 2535719554
Codzienny seed 1631049519
Codzienny seed 2037488980
Codzienny seed 3923635135
Codzienny seed 2874678194
Codzienny seed 4019949201
Codzienny seed 1670948041
Codzienny seed 2353873088
Codzienny seed 2638799711
Codzienny seed 2539257062
Codzienny seed 383304501
Codzienny seed 4008460
Codzienny seed 4073066322
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 28 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
