Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 29 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 29 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177303
Codzienny seed 691622065
Codzienny seed 4216489209
Codzienny seed 3506181649
Codzienny seed 2535719555
Codzienny seed 1631049520
Codzienny seed 2037488981
Codzienny seed 3923635136
Codzienny seed 2874678195
Codzienny seed 4019949202
Codzienny seed 1670948042
Codzienny seed 2353873089
Codzienny seed 2638799712
Codzienny seed 2539257063
Codzienny seed 383304502
Codzienny seed 4008461
Codzienny seed 4073066323
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 29 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
