Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 27 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 27 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177301
Codzienny seed 691622063
Codzienny seed 4216489207
Codzienny seed 3506181647
Codzienny seed 2535719553
Codzienny seed 1631049518
Codzienny seed 2037488979
Codzienny seed 3923635134
Codzienny seed 2874678193
Codzienny seed 4019949200
Codzienny seed 1670948040
Codzienny seed 2353873087
Codzienny seed 2638799710
Codzienny seed 2539257061
Codzienny seed 383304500
Codzienny seed 4008459
Codzienny seed 4073066321
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 27 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
