Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 25 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 25 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177199
Codzienny seed 691621961
Codzienny seed 4216489105
Codzienny seed 3506181545
Codzienny seed 2535719451
Codzienny seed 1631049416
Codzienny seed 2037488877
Codzienny seed 3923635032
Codzienny seed 2874678091
Codzienny seed 4019949098
Codzienny seed 1670947938
Codzienny seed 2353872985
Codzienny seed 2638799608
Codzienny seed 2539256959
Codzienny seed 383304398
Codzienny seed 4008357
Codzienny seed 4073066219
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 25 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
