Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 24 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 24 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177198
Codzienny seed 691621960
Codzienny seed 4216489104
Codzienny seed 3506181544
Codzienny seed 2535719450
Codzienny seed 1631049415
Codzienny seed 2037488876
Codzienny seed 3923635031
Codzienny seed 2874678090
Codzienny seed 4019949097
Codzienny seed 1670947937
Codzienny seed 2353872984
Codzienny seed 2638799607
Codzienny seed 2539256958
Codzienny seed 383304397
Codzienny seed 4008356
Codzienny seed 4073066218
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 24 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
