Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 16 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 16 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177190
Codzienny seed 691621952
Codzienny seed 4216489096
Codzienny seed 3506181536
Codzienny seed 2535719442
Codzienny seed 1631049407
Codzienny seed 2037488868
Codzienny seed 3923635023
Codzienny seed 2874678082
Codzienny seed 4019949089
Codzienny seed 1670947929
Codzienny seed 2353872976
Codzienny seed 2638799599
Codzienny seed 2539256950
Codzienny seed 383304389
Codzienny seed 4008348
Codzienny seed 4073066210
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 16 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
