Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 15 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 15 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177189
Codzienny seed 691621951
Codzienny seed 4216489095
Codzienny seed 3506181535
Codzienny seed 2535719441
Codzienny seed 1631049406
Codzienny seed 2037488867
Codzienny seed 3923635022
Codzienny seed 2874678081
Codzienny seed 4019949088
Codzienny seed 1670947928
Codzienny seed 2353872975
Codzienny seed 2638799598
Codzienny seed 2539256949
Codzienny seed 383304388
Codzienny seed 4008347
Codzienny seed 4073066209
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 15 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
