Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 10 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 10 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177184
Codzienny seed 691621946
Codzienny seed 4216489090
Codzienny seed 3506181530
Codzienny seed 2535719436
Codzienny seed 1631049401
Codzienny seed 2037488862
Codzienny seed 3923635017
Codzienny seed 2874678076
Codzienny seed 4019949083
Codzienny seed 1670947923
Codzienny seed 2353872970
Codzienny seed 2638799593
Codzienny seed 2539256944
Codzienny seed 383304383
Codzienny seed 4008342
Codzienny seed 4073066204
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 10 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
