Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 9 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 9 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177183
Codzienny seed 691621945
Codzienny seed 4216489089
Codzienny seed 3506181529
Codzienny seed 2535719435
Codzienny seed 1631049400
Codzienny seed 2037488861
Codzienny seed 3923635016
Codzienny seed 2874678075
Codzienny seed 4019949082
Codzienny seed 1670947922
Codzienny seed 2353872969
Codzienny seed 2638799592
Codzienny seed 2539256943
Codzienny seed 383304382
Codzienny seed 4008341
Codzienny seed 4073066203
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 9 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
