Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 22 sierpnia 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 22 sierpnia 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725176996
Codzienny seed 691621758
Codzienny seed 4216488902
Codzienny seed 3506181342
Codzienny seed 2535719248
Codzienny seed 1631049213
Codzienny seed 2037488674
Codzienny seed 3923634829
Codzienny seed 2874677888
Codzienny seed 4019948895
Codzienny seed 1670947735
Codzienny seed 2353872782
Codzienny seed 2638799405
Codzienny seed 2539256756
Codzienny seed 383304195
Codzienny seed 4008154
Codzienny seed 4073066016
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 22 sierpnia 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
