Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 21 sierpnia 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 21 sierpnia 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725176995
Codzienny seed 691621757
Codzienny seed 4216488901
Codzienny seed 3506181341
Codzienny seed 2535719247
Codzienny seed 1631049212
Codzienny seed 2037488673
Codzienny seed 3923634828
Codzienny seed 2874677887
Codzienny seed 4019948894
Codzienny seed 1670947734
Codzienny seed 2353872781
Codzienny seed 2638799404
Codzienny seed 2539256755
Codzienny seed 383304194
Codzienny seed 4008153
Codzienny seed 4073066015
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 21 sierpnia 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
