Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 14 października 2026
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 14 października 2026. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725207188
Codzienny seed 691651950
Codzienny seed 4216519094
Codzienny seed 3506211534
Codzienny seed 2535749440
Codzienny seed 1631079405
Codzienny seed 2037518866
Codzienny seed 3923665021
Codzienny seed 2874708080
Codzienny seed 4019979087
Codzienny seed 1670977927
Codzienny seed 2353902974
Codzienny seed 2638829597
Codzienny seed 2539286948
Codzienny seed 383334387
Codzienny seed 4038346
Codzienny seed 4073096208
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 14 października 2026, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
