Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 7 grudnia 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 7 grudnia 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177381
Codzienny seed 691622143
Codzienny seed 4216489287
Codzienny seed 3506181727
Codzienny seed 2535719633
Codzienny seed 1631049598
Codzienny seed 2037489059
Codzienny seed 3923635214
Codzienny seed 2874678273
Codzienny seed 4019949280
Codzienny seed 1670948120
Codzienny seed 2353873167
Codzienny seed 2638799790
Codzienny seed 2539257141
Codzienny seed 383304580
Codzienny seed 4008539
Codzienny seed 4073066401
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 7 grudnia 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
