Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 4 grudnia 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 4 grudnia 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177378
Codzienny seed 691622140
Codzienny seed 4216489284
Codzienny seed 3506181724
Codzienny seed 2535719630
Codzienny seed 1631049595
Codzienny seed 2037489056
Codzienny seed 3923635211
Codzienny seed 2874678270
Codzienny seed 4019949277
Codzienny seed 1670948117
Codzienny seed 2353873164
Codzienny seed 2638799787
Codzienny seed 2539257138
Codzienny seed 383304577
Codzienny seed 4008536
Codzienny seed 4073066398
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 4 grudnia 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
