Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 25 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 25 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177299
Codzienny seed 691622061
Codzienny seed 4216489205
Codzienny seed 3506181645
Codzienny seed 2535719551
Codzienny seed 1631049516
Codzienny seed 2037488977
Codzienny seed 3923635132
Codzienny seed 2874678191
Codzienny seed 4019949198
Codzienny seed 1670948038
Codzienny seed 2353873085
Codzienny seed 2638799708
Codzienny seed 2539257059
Codzienny seed 383304498
Codzienny seed 4008457
Codzienny seed 4073066319
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 25 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
