Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 22 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 22 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177296
Codzienny seed 691622058
Codzienny seed 4216489202
Codzienny seed 3506181642
Codzienny seed 2535719548
Codzienny seed 1631049513
Codzienny seed 2037488974
Codzienny seed 3923635129
Codzienny seed 2874678188
Codzienny seed 4019949195
Codzienny seed 1670948035
Codzienny seed 2353873082
Codzienny seed 2638799705
Codzienny seed 2539257056
Codzienny seed 383304495
Codzienny seed 4008454
Codzienny seed 4073066316
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 22 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
