Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 15 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 15 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177289
Codzienny seed 691622051
Codzienny seed 4216489195
Codzienny seed 3506181635
Codzienny seed 2535719541
Codzienny seed 1631049506
Codzienny seed 2037488967
Codzienny seed 3923635122
Codzienny seed 2874678181
Codzienny seed 4019949188
Codzienny seed 1670948028
Codzienny seed 2353873075
Codzienny seed 2638799698
Codzienny seed 2539257049
Codzienny seed 383304488
Codzienny seed 4008447
Codzienny seed 4073066309
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 15 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
