Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 6 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 6 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177280
Codzienny seed 691622042
Codzienny seed 4216489186
Codzienny seed 3506181626
Codzienny seed 2535719532
Codzienny seed 1631049497
Codzienny seed 2037488958
Codzienny seed 3923635113
Codzienny seed 2874678172
Codzienny seed 4019949179
Codzienny seed 1670948019
Codzienny seed 2353873066
Codzienny seed 2638799689
Codzienny seed 2539257040
Codzienny seed 383304479
Codzienny seed 4008438
Codzienny seed 4073066300
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 6 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
