Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 1 listopada 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 1 listopada 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177275
Codzienny seed 691622037
Codzienny seed 4216489181
Codzienny seed 3506181621
Codzienny seed 2535719527
Codzienny seed 1631049492
Codzienny seed 2037488953
Codzienny seed 3923635108
Codzienny seed 2874678167
Codzienny seed 4019949174
Codzienny seed 1670948014
Codzienny seed 2353873061
Codzienny seed 2638799684
Codzienny seed 2539257035
Codzienny seed 383304474
Codzienny seed 4008433
Codzienny seed 4073066295
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 1 listopada 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
