Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 13 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 13 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177187
Codzienny seed 691621949
Codzienny seed 4216489093
Codzienny seed 3506181533
Codzienny seed 2535719439
Codzienny seed 1631049404
Codzienny seed 2037488865
Codzienny seed 3923635020
Codzienny seed 2874678079
Codzienny seed 4019949086
Codzienny seed 1670947926
Codzienny seed 2353872973
Codzienny seed 2638799596
Codzienny seed 2539256947
Codzienny seed 383304386
Codzienny seed 4008345
Codzienny seed 4073066207
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 13 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
