Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 2 października 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 2 października 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177176
Codzienny seed 691621938
Codzienny seed 4216489082
Codzienny seed 3506181522
Codzienny seed 2535719428
Codzienny seed 1631049393
Codzienny seed 2037488854
Codzienny seed 3923635009
Codzienny seed 2874678068
Codzienny seed 4019949075
Codzienny seed 1670947915
Codzienny seed 2353872962
Codzienny seed 2638799585
Codzienny seed 2539256936
Codzienny seed 383304375
Codzienny seed 4008334
Codzienny seed 4073066196
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 2 października 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
