Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 26 września 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 26 września 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177100
Codzienny seed 691621862
Codzienny seed 4216489006
Codzienny seed 3506181446
Codzienny seed 2535719352
Codzienny seed 1631049317
Codzienny seed 2037488778
Codzienny seed 3923634933
Codzienny seed 2874677992
Codzienny seed 4019948999
Codzienny seed 1670947839
Codzienny seed 2353872886
Codzienny seed 2638799509
Codzienny seed 2539256860
Codzienny seed 383304299
Codzienny seed 4008258
Codzienny seed 4073066120
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 26 września 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
