Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 21 września 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 21 września 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177095
Codzienny seed 691621857
Codzienny seed 4216489001
Codzienny seed 3506181441
Codzienny seed 2535719347
Codzienny seed 1631049312
Codzienny seed 2037488773
Codzienny seed 3923634928
Codzienny seed 2874677987
Codzienny seed 4019948994
Codzienny seed 1670947834
Codzienny seed 2353872881
Codzienny seed 2638799504
Codzienny seed 2539256855
Codzienny seed 383304294
Codzienny seed 4008253
Codzienny seed 4073066115
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 21 września 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
