Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 17 września 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 17 września 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177091
Codzienny seed 691621853
Codzienny seed 4216488997
Codzienny seed 3506181437
Codzienny seed 2535719343
Codzienny seed 1631049308
Codzienny seed 2037488769
Codzienny seed 3923634924
Codzienny seed 2874677983
Codzienny seed 4019948990
Codzienny seed 1670947830
Codzienny seed 2353872877
Codzienny seed 2638799500
Codzienny seed 2539256851
Codzienny seed 383304290
Codzienny seed 4008249
Codzienny seed 4073066111
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 17 września 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
