Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 7 września 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 7 września 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177081
Codzienny seed 691621843
Codzienny seed 4216488987
Codzienny seed 3506181427
Codzienny seed 2535719333
Codzienny seed 1631049298
Codzienny seed 2037488759
Codzienny seed 3923634914
Codzienny seed 2874677973
Codzienny seed 4019948980
Codzienny seed 1670947820
Codzienny seed 2353872867
Codzienny seed 2638799490
Codzienny seed 2539256841
Codzienny seed 383304280
Codzienny seed 4008239
Codzienny seed 4073066101
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 7 września 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
