Archiwum dzienne
Codzienne wyzwanie pasjansa na 3 września 2023
Zagraj w archiwum codziennego wyzwania SolitaireHot z dnia 3 września 2023. Wybierz Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i inne z tym samym seedem daty.
Wybierz codzienne rozdanie z datą
Codzienny seed 725177077
Codzienny seed 691621839
Codzienny seed 4216488983
Codzienny seed 3506181423
Codzienny seed 2535719329
Codzienny seed 1631049294
Codzienny seed 2037488755
Codzienny seed 3923634910
Codzienny seed 2874677969
Codzienny seed 4019948976
Codzienny seed 1670947816
Codzienny seed 2353872863
Codzienny seed 2638799486
Codzienny seed 2539256837
Codzienny seed 383304276
Codzienny seed 4008235
Codzienny seed 4073066097
Powtórz dokładną datę
Każdy link na tej stronie ma codzienny seed z 3 września 2023, więc rozdanie pozostaje takie samo po odświeżeniu, udostępnieniu lub powrocie później.
Porównuj strategie uczciwie
Strona archiwum według daty ułatwia porównywanie otwarć, ścieżek z cofaniem i rozwiązań bez zmiany tasowania.
Trening przed następnym wyzwaniem
Użyj starszych codziennych rozdań jako rozgrzewki, szczególnie w Spider i FreeCell, gdzie planowanie liczy się bardziej niż tempo.
Rosnąca biblioteka codziennych łamigłówek
SolitaireHot utrzymuje ostatnie strony archiwum w mapie witryny, aby gracze i wyszukiwarki mogli odkrywać wyzwania pasjansa według dat.
