Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 15 oktober 2026
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 15 oktober 2026. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725207189
Dagelijkse seed 691651951
Dagelijkse seed 4216519095
Dagelijkse seed 3506211535
Dagelijkse seed 2535749441
Dagelijkse seed 1631079406
Dagelijkse seed 2037518867
Dagelijkse seed 3923665022
Dagelijkse seed 2874708081
Dagelijkse seed 4019979088
Dagelijkse seed 1670977928
Dagelijkse seed 2353902975
Dagelijkse seed 2638829598
Dagelijkse seed 2539286949
Dagelijkse seed 383334388
Dagelijkse seed 4038347
Dagelijkse seed 4073096209
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 15 oktober 2026, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
