Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 14 oktober 2026
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 14 oktober 2026. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725207188
Dagelijkse seed 691651950
Dagelijkse seed 4216519094
Dagelijkse seed 3506211534
Dagelijkse seed 2535749440
Dagelijkse seed 1631079405
Dagelijkse seed 2037518866
Dagelijkse seed 3923665021
Dagelijkse seed 2874708080
Dagelijkse seed 4019979087
Dagelijkse seed 1670977927
Dagelijkse seed 2353902974
Dagelijkse seed 2638829597
Dagelijkse seed 2539286948
Dagelijkse seed 383334387
Dagelijkse seed 4038346
Dagelijkse seed 4073096208
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 14 oktober 2026, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
