Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 15 november 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 15 november 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177289
Dagelijkse seed 691622051
Dagelijkse seed 4216489195
Dagelijkse seed 3506181635
Dagelijkse seed 2535719541
Dagelijkse seed 1631049506
Dagelijkse seed 2037488967
Dagelijkse seed 3923635122
Dagelijkse seed 2874678181
Dagelijkse seed 4019949188
Dagelijkse seed 1670948028
Dagelijkse seed 2353873075
Dagelijkse seed 2638799698
Dagelijkse seed 2539257049
Dagelijkse seed 383304488
Dagelijkse seed 4008447
Dagelijkse seed 4073066309
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 15 november 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
