Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 14 november 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 14 november 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177288
Dagelijkse seed 691622050
Dagelijkse seed 4216489194
Dagelijkse seed 3506181634
Dagelijkse seed 2535719540
Dagelijkse seed 1631049505
Dagelijkse seed 2037488966
Dagelijkse seed 3923635121
Dagelijkse seed 2874678180
Dagelijkse seed 4019949187
Dagelijkse seed 1670948027
Dagelijkse seed 2353873074
Dagelijkse seed 2638799697
Dagelijkse seed 2539257048
Dagelijkse seed 383304487
Dagelijkse seed 4008446
Dagelijkse seed 4073066308
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 14 november 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
