Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 12 oktober 2026
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 12 oktober 2026. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725207186
Dagelijkse seed 691651948
Dagelijkse seed 4216519092
Dagelijkse seed 3506211532
Dagelijkse seed 2535749438
Dagelijkse seed 1631079403
Dagelijkse seed 2037518864
Dagelijkse seed 3923665019
Dagelijkse seed 2874708078
Dagelijkse seed 4019979085
Dagelijkse seed 1670977925
Dagelijkse seed 2353902972
Dagelijkse seed 2638829595
Dagelijkse seed 2539286946
Dagelijkse seed 383334385
Dagelijkse seed 4038344
Dagelijkse seed 4073096206
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 12 oktober 2026, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
