Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 8 december 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 8 december 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177382
Dagelijkse seed 691622144
Dagelijkse seed 4216489288
Dagelijkse seed 3506181728
Dagelijkse seed 2535719634
Dagelijkse seed 1631049599
Dagelijkse seed 2037489060
Dagelijkse seed 3923635215
Dagelijkse seed 2874678274
Dagelijkse seed 4019949281
Dagelijkse seed 1670948121
Dagelijkse seed 2353873168
Dagelijkse seed 2638799791
Dagelijkse seed 2539257142
Dagelijkse seed 383304581
Dagelijkse seed 4008540
Dagelijkse seed 4073066402
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 8 december 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
