Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 18 november 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 18 november 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177292
Dagelijkse seed 691622054
Dagelijkse seed 4216489198
Dagelijkse seed 3506181638
Dagelijkse seed 2535719544
Dagelijkse seed 1631049509
Dagelijkse seed 2037488970
Dagelijkse seed 3923635125
Dagelijkse seed 2874678184
Dagelijkse seed 4019949191
Dagelijkse seed 1670948031
Dagelijkse seed 2353873078
Dagelijkse seed 2638799701
Dagelijkse seed 2539257052
Dagelijkse seed 383304491
Dagelijkse seed 4008450
Dagelijkse seed 4073066312
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 18 november 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
