Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 12 november 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 12 november 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177286
Dagelijkse seed 691622048
Dagelijkse seed 4216489192
Dagelijkse seed 3506181632
Dagelijkse seed 2535719538
Dagelijkse seed 1631049503
Dagelijkse seed 2037488964
Dagelijkse seed 3923635119
Dagelijkse seed 2874678178
Dagelijkse seed 4019949185
Dagelijkse seed 1670948025
Dagelijkse seed 2353873072
Dagelijkse seed 2638799695
Dagelijkse seed 2539257046
Dagelijkse seed 383304485
Dagelijkse seed 4008444
Dagelijkse seed 4073066306
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 12 november 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
