Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 9 november 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 9 november 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177283
Dagelijkse seed 691622045
Dagelijkse seed 4216489189
Dagelijkse seed 3506181629
Dagelijkse seed 2535719535
Dagelijkse seed 1631049500
Dagelijkse seed 2037488961
Dagelijkse seed 3923635116
Dagelijkse seed 2874678175
Dagelijkse seed 4019949182
Dagelijkse seed 1670948022
Dagelijkse seed 2353873069
Dagelijkse seed 2638799692
Dagelijkse seed 2539257043
Dagelijkse seed 383304482
Dagelijkse seed 4008441
Dagelijkse seed 4073066303
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 9 november 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
