Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 3 november 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 3 november 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177277
Dagelijkse seed 691622039
Dagelijkse seed 4216489183
Dagelijkse seed 3506181623
Dagelijkse seed 2535719529
Dagelijkse seed 1631049494
Dagelijkse seed 2037488955
Dagelijkse seed 3923635110
Dagelijkse seed 2874678169
Dagelijkse seed 4019949176
Dagelijkse seed 1670948016
Dagelijkse seed 2353873063
Dagelijkse seed 2638799686
Dagelijkse seed 2539257037
Dagelijkse seed 383304476
Dagelijkse seed 4008435
Dagelijkse seed 4073066297
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 3 november 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
