Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 31 oktober 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 31 oktober 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177205
Dagelijkse seed 691621967
Dagelijkse seed 4216489111
Dagelijkse seed 3506181551
Dagelijkse seed 2535719457
Dagelijkse seed 1631049422
Dagelijkse seed 2037488883
Dagelijkse seed 3923635038
Dagelijkse seed 2874678097
Dagelijkse seed 4019949104
Dagelijkse seed 1670947944
Dagelijkse seed 2353872991
Dagelijkse seed 2638799614
Dagelijkse seed 2539256965
Dagelijkse seed 383304404
Dagelijkse seed 4008363
Dagelijkse seed 4073066225
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 31 oktober 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
