Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 29 oktober 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 29 oktober 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177203
Dagelijkse seed 691621965
Dagelijkse seed 4216489109
Dagelijkse seed 3506181549
Dagelijkse seed 2535719455
Dagelijkse seed 1631049420
Dagelijkse seed 2037488881
Dagelijkse seed 3923635036
Dagelijkse seed 2874678095
Dagelijkse seed 4019949102
Dagelijkse seed 1670947942
Dagelijkse seed 2353872989
Dagelijkse seed 2638799612
Dagelijkse seed 2539256963
Dagelijkse seed 383304402
Dagelijkse seed 4008361
Dagelijkse seed 4073066223
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 29 oktober 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
