Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 26 oktober 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 26 oktober 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177200
Dagelijkse seed 691621962
Dagelijkse seed 4216489106
Dagelijkse seed 3506181546
Dagelijkse seed 2535719452
Dagelijkse seed 1631049417
Dagelijkse seed 2037488878
Dagelijkse seed 3923635033
Dagelijkse seed 2874678092
Dagelijkse seed 4019949099
Dagelijkse seed 1670947939
Dagelijkse seed 2353872986
Dagelijkse seed 2638799609
Dagelijkse seed 2539256960
Dagelijkse seed 383304399
Dagelijkse seed 4008358
Dagelijkse seed 4073066220
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 26 oktober 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
