Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 24 oktober 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 24 oktober 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177198
Dagelijkse seed 691621960
Dagelijkse seed 4216489104
Dagelijkse seed 3506181544
Dagelijkse seed 2535719450
Dagelijkse seed 1631049415
Dagelijkse seed 2037488876
Dagelijkse seed 3923635031
Dagelijkse seed 2874678090
Dagelijkse seed 4019949097
Dagelijkse seed 1670947937
Dagelijkse seed 2353872984
Dagelijkse seed 2638799607
Dagelijkse seed 2539256958
Dagelijkse seed 383304397
Dagelijkse seed 4008356
Dagelijkse seed 4073066218
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 24 oktober 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
