Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 12 oktober 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 12 oktober 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177186
Dagelijkse seed 691621948
Dagelijkse seed 4216489092
Dagelijkse seed 3506181532
Dagelijkse seed 2535719438
Dagelijkse seed 1631049403
Dagelijkse seed 2037488864
Dagelijkse seed 3923635019
Dagelijkse seed 2874678078
Dagelijkse seed 4019949085
Dagelijkse seed 1670947925
Dagelijkse seed 2353872972
Dagelijkse seed 2638799595
Dagelijkse seed 2539256946
Dagelijkse seed 383304385
Dagelijkse seed 4008344
Dagelijkse seed 4073066206
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 12 oktober 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
