Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 23 september 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 23 september 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177097
Dagelijkse seed 691621859
Dagelijkse seed 4216489003
Dagelijkse seed 3506181443
Dagelijkse seed 2535719349
Dagelijkse seed 1631049314
Dagelijkse seed 2037488775
Dagelijkse seed 3923634930
Dagelijkse seed 2874677989
Dagelijkse seed 4019948996
Dagelijkse seed 1670947836
Dagelijkse seed 2353872883
Dagelijkse seed 2638799506
Dagelijkse seed 2539256857
Dagelijkse seed 383304296
Dagelijkse seed 4008255
Dagelijkse seed 4073066117
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 23 september 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
