Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 7 september 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 7 september 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725177081
Dagelijkse seed 691621843
Dagelijkse seed 4216488987
Dagelijkse seed 3506181427
Dagelijkse seed 2535719333
Dagelijkse seed 1631049298
Dagelijkse seed 2037488759
Dagelijkse seed 3923634914
Dagelijkse seed 2874677973
Dagelijkse seed 4019948980
Dagelijkse seed 1670947820
Dagelijkse seed 2353872867
Dagelijkse seed 2638799490
Dagelijkse seed 2539256841
Dagelijkse seed 383304280
Dagelijkse seed 4008239
Dagelijkse seed 4073066101
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 7 september 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
