Dagarchief
Dagelijkse solitaire-uitdaging voor 21 augustus 2023
Speel het SolitaireHot-archief voor de dagelijkse uitdaging van 21 augustus 2023. Kies Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid en meer met dezelfde datumseed.
Kies een dagelijkse deal op datum
Dagelijkse seed 725176995
Dagelijkse seed 691621757
Dagelijkse seed 4216488901
Dagelijkse seed 3506181341
Dagelijkse seed 2535719247
Dagelijkse seed 1631049212
Dagelijkse seed 2037488673
Dagelijkse seed 3923634828
Dagelijkse seed 2874677887
Dagelijkse seed 4019948894
Dagelijkse seed 1670947734
Dagelijkse seed 2353872781
Dagelijkse seed 2638799404
Dagelijkse seed 2539256755
Dagelijkse seed 383304194
Dagelijkse seed 4008153
Dagelijkse seed 4073066015
Speel de exacte datum opnieuw
Elke link op deze pagina bevat de dagelijkse seed van 21 augustus 2023, zodat de deal gelijk blijft bij vernieuwen, delen of later terugkomen.
Vergelijk strategie eerlijk
Een archiefpagina per datum maakt het eenvoudiger om openingen, undo-takken en oplossingsroutes te vergelijken zonder de schudvolgorde te wijzigen.
Oefen voor de volgende uitdaging
Gebruik oudere dagelijkse deals als warming-up, vooral in Spider en FreeCell waar planning zwaarder telt dan snelheid.
Een groeiende bibliotheek met dagelijkse puzzels
SolitaireHot houdt recente dagarchieven zichtbaar in de sitemap zodat spelers en zoekmachines solitaire-uitdagingen op datum kunnen vinden.
